Videorecepty

Jedz hneď - zdravo, rýchlo, jednoducho!

Ponúkame Vám zdravú alternatívu rýchlych jedál. Pochutnajte si vždy, či už počas dovolenky, na internáte, výlete, alebo v práci, jednoducho vtedy, keď nemáte čas a podmienky na to, aby ste trávili čas varením.

Koláčiky v predajni v Šali

Tento rok sme pre Vás pripravili vianočnú novinku! V našej predajni v Šali si môžete objednať zdravé vianočné koláčiky.

Mak - maková múka, makový olej

Mak je neoddeliteľnou súčasťou našej stravy už od nepamäti. V minulosti sa využíval hlavne do sviatočných jedál, na Vianoce či Veľkú noc.

Myslíme slovensky. Myslíme BIO. Myslíme BIOMILA.

V našom sortimente môžete nájsť múky, cestoviny, pekárenské výrobky. BIOMILA získala so svojimi produktami niekoľko krát ocenenie BIOpotravina roka. Naposledy v roku 2014 so svojimi BIO celozrnnými špaldovými cestovinami.

Natura Siberica - sila čistej prírody !

Sila a kvalita BIO prírodnej kozmetiky Natura Siberica sa ukrýva v rastlinách a bylinkách, ktoré rastú na rozsiahlych sibírskych územiach. Vysoká kvalita a čistota rastlín a byliniek je daná klimatickými podmienkami Sibíru.

Objavte nepražený pôžitok - zelená káva

Obľuba zelenej kávy je spôsobená faktom, že zelené kávové zrná sú veľmi významným antioxidantom a predovšetkým zelená káva je mocným pomocníkom v boji proti voľným radikálom v našom tele.

Objavte silu prírody - extra panenský kokosový olej

Objavte zázrak prírody v podobe extra panenského kokosového oleja Health Link. Lisovaný za studena aby bola zachovaná jeho najvyššia kvalita, nerafinovaný, nebielený, nedehydrovaný a neparfémovaný. Na vlasy, na telo a do kuchyne.

Súťaž o super mestský bicykel

Máme pre Teba ponuku, ktorá sa neodmieta! Ak sa chceš dozvedieť viac, pokračuj v čítaní, nezaberie Ti to veľa času.

Sviatky sú fuč a treba sa rozhýbať!

NEERA je účinná a osvedčená detoxikačná a revitalizačná diéta, ktorá stimuluje prečisťujúci proces nášho tela a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahradením pevnej potravy čistým, prírodným a výživným nápojom.